Tuzla Marina Projesi

TUZLA MARİNA PROJESİ
Tersanecilikte adını dünyaya duyuran ilçemiz, bu unvanını marina projesiyle taçlandırmış olacak. Proje, ticari hareketliliğin yanı sıra; Tuzlamıza önemli bir istihdam sağlayacak. Tuzla Marina Projesiyle ilgili çalışmalar başlamış durumda. 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın vizyon projesi Tuzla Marina'da inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 2015 yılı mart ayında hizmete girmesi planlanan Tuzla Marina, mimari ve fonksiyonel açıdan dünyanın sayılı marina projeleri arasına girmeye aday.

Tuzla Marina

185 bin metrekare yeşil alanı da bünyesinde barındıracak olan 840 yat kapasiteli Tuzla Marina içerisinde 200 kapasiteli balıkçı barınağı, alışveriş, hizmet ve servis alanları, su oyunları eğlence parkı, seyir terasları, kafe ve restoranlar, parklar, çocuk oyun alanları, açık spor sahaları, yürüyüş yolları, gösteri alanları, konaklama alanı, kent meydanı ve 5 bin araçlık otopark da yer alacak.


 

Tuzla Marina, her ekonomik düzeyden insanımızın faydalanacağı, hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerin tercih edeceği fonksiyonel bir yapıya sahip olacak. Tuzla Marina, Tuzlalılar’ın ekonomik yaşamına da büyük katkı sağlayacak. Tuzla Marina projesi ile en az 2 bin 500 Tuzlalı’ya istihdam sağlanacak.

Tuzla Marina

Tuzla Marina

Tuzla Marina

Tuzla Marina

Tuzla Marina


Tuzla Marina Projesi

HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER