Şelale Park Projesi

Türkiye’nin En Fonksiyonel Parkı Tuzla’da

Tuzla Belediyesi, 110 dönümlük atıl vaziyetteki alanı Türkiye’nin en fonksiyonel parkına dönüştürdü. 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projeleri arasında yer alan Şelale Park’ın hizmete açılmasıyla İstanbul ve bölge halkı yeni bir yaşam merkezine kavuştu. 3.000 kişilik amfi tiyatro ve kulis, olimpik bay ve üstü açılıp kapanabilen bayan havuzu, spa merkezi, Şelale Restaurant & Cafe, planetaryum, lunapark, araç müzesi, çocuk müzesi, 35 m’lik şelale ve gemi restoranı, cami, kafeterya, genel ihtiyaca yönelik çarşı, süs havuzu ve yeşil alan düzenlemeleri ile Türkiye’nin en fonksiyonel parkı Mart 2015’te hizmete açıldı.


 

Tuzla Belediyesi Bay ve Bayan Havuzları

Tuzla Şelale Park’ta kurulan yarı olimpik bay ve bayan havuzları, Tuzla’daki spor ve yaşam alanlarına yeni bir mekan olarak katıldı. Üstü açılır kapanır bayan havuzları ve bay havuzlarında büyük ve çocuk havuzları, sauna, jakuzi, masaj odası, duş, ilk yardım odası, soyunma odaları, mescit gibi donanımlar yer alıyor.      


Tuzla Şelale Park 

Tuzla Belediyesi’nin 5. Sosyal Tesisi: Şelale Restaurant&Cafe

Tuzla Belediyesi’nin 5. Sosyal Tesisi olan Şelale Restaurant&Cafe, restaurant ve cafe olmak üzere 2 ayrı bölümden oluşuyor. Tuzla Belediyesi’nin sosyal tesisler kalitesini yansıtan Restaurant&Cafe’nin 150 kişilik restaurant bölümünde çorba, döner, kebap, pide ve tatlı çeşitleri, 100 kişilik cafe bölümünde ise sıcak, soğuk içecekler ve çeşitli specialler servis ediliyor. 

Şelale Park Yapımı Hızla İlerliyor haberine ulaşmak için tıklayınız.

Şelale Park temel atma haberine ulaşmak için tıklayınız.

Başkan Yazıcı'nın 2 Vizyon Projesi Daha Hizmete Açıldı haberine ulaşmak için tıklayınız.

 Tuzla Şelale Park


Şelale Park Projesi

HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER