Tuzla Belediyesi, Üniversite Tercih Danışma Günleri Düzenliyor

Tuzla Belediyesi, ÖSYM tarafından yapılan YKS tercih sürecinde üniversite tercih danışma günleri düzenleyerek adaylara yardımcı oluyor. Üniversite tercih danışma günleri, 14 Ağustos 2018 Salı günü sona erecek.
Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ücretsiz üniversite tercih danışma günleri düzenliyor. 7-14 Ağustos tarihleri arasında Yayla Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nde ve Tuzla Marina’da düzenlenen üniversite tercih danışma günlerinde, uzman eğitimciler adayların merak ettiği soruları yanıtlıyor, adayların tercih yaparken dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgi veriyor. Tercih sürecinde her gün Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi 09.00-18.00, Tuzla Marina’da kurulan stantta ise 11.00-19.00 saatleri arasında adaylara hizmet veriliyor.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, üniversite tercih sürecinin eğitim, iş ve sosyal yaşam açısından bir dönüm noktası olduğunu belirterek adayların uzmanların tavsiyelerine dikkat etmesini önerdi.Tuzla Belediyesi, Üniversite Tercih Danışma Günleri Düzenliyor

HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER