Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

z10.09.2014Değerli Tuzlalılar,

Göreve geldiğimizden bu yana, sosyal belediyecilik adına son derece önemli çalışmalara imza attık. Sadece kültür, sanat, eğitim ve spor gibi sosyal belediyeciliğin vazgeçilmez faktörlerini değil, bakıma ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza yönelik evde bakım uygulamalarını, düzenli sağlık taramalarını ve Aşevi’miz kanalıyla sıcak yemek hizmetlerini de bu anlayışımıza entegre ettik. Sosyal Belediyeciliği tüm ilke ve prensipleriyle, bir bütün halinde sizlere sunmayı amaç edindik.

İşte bu amaç doğrultusunda, geçen yıl bir “Sosyal Tesisler” yapılanması başlattık. Bu yapılanma ile sahilimizde, denize nazır bir konumda Ayyıldız Sosyal Tesislerini inşa ettik. Aslında amacımız, bu muhteşem tesisle yetinmekti. Ancak sunduğumuz hizmet, kalite ve fiyat politikamız o kadar beğenildi ve tesisimiz öylesine ilgi gördü ki, bu büyük teveccüh bizleri ikinci bir tesis olan Aydıntepe Sosyal Tesisleri’ni açmaya teşvik etti. Aynı kalite ve fiyat politikasıyla hizmet vermeye başlayan Aydıntepe Sosyal Tesisleri de çok ciddi bir ilgi ve memnuniyetle karşılandı. Sadece Tuzla’dan değil, tüm İstanbul’dan gelen misafirlerimiz bizleri bu anlamda daha da cesaretlendirdi. Ardından, bir leb-i derya olan Palmiye Balık Restoranımızı hayata geçirdik. Derken Orhanlı Sosyal Tesisler de kısa sürede hizmet vermeye başladı. Nihayetinde, İstanbul’un en büyük parklarından biri olan, Şelale Park’ta “Şelale Sosyal Tesisleri”ni açmaya karar verdik. Önümüzdeki günlerde de Şelale Sosyal Tesisleri, aynı kalite ve fiyat politikasıyla hizmetinizde olacaktır.

Kıymetli Hemşehrilerim,

“Hizmette sınır yoktur!” ilkesine tüm yüreği ile bağlı olan ben ve ekibim, sizlerin arzu ve beklentilerini eksiksiz karşılamak adına yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Çeşitli vesilelerle sizlerden bizlere ulaşan talepleri, en süratli biçimde değerlendiriyor, bu amaçla hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. En önemli hedefimizin, teveccühlerinize layık olabilmek olduğunu bu vesileyle bir kez daha ifade ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Dr. Şadi YAZICI    
Tuzla Belediye Başkanı