Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri Projesi

5 SOSYAL TESİS İLE HİZMETE DEVAM

Tuzla halkının sosyal yaşamını renklendirmek, dışarıda yemeği lüks olmaktan çıkarmak, ailece eğlenceli vakit geçirmesini bütçeleri sarsmadan yapabilmesi için 3’ü deniz manzaralı olmak üzere 5 Sosyal Tesis hizmete sunuldu. 

Eşsiz manzarası, sosyal tesis anlayışına uygun fiyatlarıyla, dalında uzman personelle sınırsız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarına başlayan Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, self servis anlayışıyla salatbar, sıcak yemekler, ızgara çeşitleri, sıcak ve soğuk içecekler ile tatlı seçenekleriyle haftanın her günü  sadece Tuzla’nın değil tüm anadolu yakasına hizmet sunuyor. Tesislerde çorba 4TL, salata 4 TL tatlı çeşitleri 4,50 TL, tavuk bonfile veya pirzola 8 TL, köfte ızgara 10 TL, ana yemek çeşitleri ise 8 ile 9 TL, arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
Tuzla belediyesi Sosyal Tesislerinde Tuzla Kart Sahibi olan vatandaşlarımıza %20 Gazi Şehit Aileleri ve engelli vatandaşlarımıza %20 indirim uygulanmaktadır.

  
Ayyıldız Sosyal Tesisleri

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri; Tuzla sahilde denize nazır bir konumda yer almaktadır. Hijyenden ödün vermeden, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Ay Yıldız Sosyal Tesisleri


İletişim:

Adres : Cami Mahallesi Şehitler Caddesi No:14

Telefon : 0 (216) 701 10 76

Aydıntepe Sosyal Tesisleri

Tuzla’nın denizi en güzel gören yerlerinden Aydıntepe Mahallesi’nde her kattan deniz manzarası görebilecek şekilde planlanan bir sosyal tesisi daha yaptık. E-5 üstü mahallelerimizin rahatlıkla ulaşabildiği, bütün Tuzlalılar’a ve İstanbullular’a hizmet veren tesisimiz, Tuzla koyuna hakim manzarasıyla görülmeye değer.

Ay Yıldız Sosyal Tesisleri

Ay Yıldız Sosyal Tesisleri

İletişim:

Adres : Aydıntepe Mahallesi 100. Yıl Caddesi No:18

Telefon : 0 (216) 494 13 24

 

Palmiye Balık Restaurant

Tuzla Belediyesi Palmiye Balık Restaurant Sosyal Tesisleri, artan talebi karşılamak amacıyla yenilendi. Tuzla Belediyesi tarafından işletilen Palmiye Balık Restaurant’ın hizmet kapasitesi yenileme çalışmalarının ardından 2 katına çıktı.
Ekim 2013’te hizmete açılan Tuzla Belediyesi Palmiye Balık Restaurant Sosyal Tesisleri, her geçen gün artan talebi karşılayabilmek için yenilendi. Geçmişte kapısında sıra oluşan tesisin iç mekanı büyütüldü. Deniz temalı tavan döşemesi, aksesuarlar ve figürler ile yenilenen tesis, 19 Aralık 2015'ten itibaren hizmetine devam etti. Yeni hali ilçe protokolü ve basının katıldığı tanıtımın ardından kapılarını açtı.

Hijyenik Mekanda Kaliteli ve Ekonomik Hizmet
Tuzla Belediyesi Palmiye Balık Restaurant Sosyal Tesisleri’nde balık çorbası 6 TL, tatlı 4TL ,salata çeşitleri 4,5 TL, soğuk meze çeşitleri 5 TL, ızgara balık çeşitleri ise 10 ila 15 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

İletişim:

Adres : Postane Mahallesi Rauf Orbay Caddesi Öğüt Sokak

Telefon : 0 (216) 395 44 50 

 

Orhanlı Sosyal Tesisleri

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ilçeye 4. sosyal tesisi Orhanlı Mahallesi’nde kazandırdı. Demokrasi Caddesi üzerindeki alanda kurulan Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri, 60 kişilik iç mekanı, 100 kişilik açık alanı ile hizmet vermeye başladı. Sıcak yemekler, ızgaralar ve bol çeşitli salatası ile Tuzla Belediyesi’nin kaliteli, hijyenik hizmetini uygun fiyatlarla sunuyor. 

Palmiye Balık Restaurantı

İletişim:

Adres : Mescit Mahallesi Demokrasi Caddesi 

Telefon : 0 (216) 394 40 94

 

Şelale Restaurant & Cafe

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin 5. Hizmet birimi olan Şelale Restaurant&Cafe, Türkiye’nin en fonksiyonel parkı Tuzla Şelale Park’ta bulunuyor. Şelale Restaurant&Cafe’nin 150 kişilik restaurant bölümünde döner 14 TL, iskender 17 TL, Adana ve Urfa kebap çeşitleri 13 TL, pide çeşitleri 10 ile 11 TL’den satışa sunuluyor.

Şelale Restaurant&Cafe’nin 100 kişilik cafe bölümünde sıcak, soğuk içecekler ve çeşitli specialler servis ediliyor. 

Palmiye Balık Restaurantı

Palmiye Balık Restaurantı

İletişim:

Adres : Aydınlı Yolu Kenarı Şelale Park 

Telefon : 0 (216) 393 03 06

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri Projesi

HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER