Destek Hizmetleri Md.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

MUAMMER ÖZDEMİR

Destek Hizmetleri Müdürü
Mail: m.ozdemir@tuzla.bel.tr

1972 yılında Nevşehir doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kartal, lise öğrenimini ise Tuzla Teknik Lisesi Bilgisayar Bölümü’nde tamamladı. Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde okurken ayrılmak durumunda kaldı. Üniversite öğrenimini, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü’nde tamamladı. Okan Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisansını “Belediye Gelirleri, Gelir Artırıcı Çalışmalar ve Kaçak Tespiti” konulu teziyle tamamladı.

1993 yılında Tuzla Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde teknik personel, 1999 yılında şef, 2003 yılında müdür olarak görevlendirildi.

1994-1996 yıllarında Pendik Halk Eğitim Müdürlüğü ve Özel bir şirket işbirliği protokolü kapsamında 2 yıl Bilgisayar ve Programlama dersleri verdi. Tuzla Spor kulübü yönetim kurulu üyeliği, TUZPEV yönetim kurulu Başkanlığı görevlerini yaptı. Tuzla Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi koordinasyon çalışmalarını yönetti. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Stratejik Plan Hazırlama çalışmalarında görev aldı. 2006 yılında Norm Kadro uygulaması ile Bilgi İşlem, İdari İşler, İnsan Kaynakları ve Satınalma Bölümlerinden oluşturulan Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevine atandı.

Anadolu üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama Bölümünde okumaktadır. Bilgi İşlem, İdari İşler ve Satınalma bölümlerinden oluşturulan Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Özdemir, Evli ve 2 çocuk babasıdır.


m.ozdemir@tuzla.bel.tr