Destek Hizmetleri Md.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

MUAMMER ÖZDEMİR

1972 yılında Nevşehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kartal, lise öğrenimini ise Tuzla Teknik Lisesi Bilgisayar Bölümü’nü bitirdi. Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama Bölümü ile Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü’nü tamamladı. Okan Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisansını “Belediye Gelirleri, Gelir Artırıcı Çalışmalar ve Kaçak Tespiti” konulu teziyle tamamladı.

1993 yılında Tuzla Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde teknik personel, 1999 yılında şef, 2003 yılında müdür olarak görevlendirildi. 1994-1996 yıllarında Pendik Halk Eğitim Müdürlüğü ve Özel bir şirket işbirliği protokolü kapsamında 2 yıl Bilgisayar ve Programlama dersleri verdi. Tuzla Spor kulübü yönetim kurulu üyeliği, TUZPEV yönetim kurulu Başkanlığı görevlerini yaptı. Tuzla Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi koordinasyon çalışmalarını yönetti. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Stratejik Plan Hazırlama çalışmalarında görev aldı. 2006 yılında Norm Kadro uygulaması ile Bilgi İşlem, İdari İşler, İnsan Kaynakları ve Satınalma Bölümlerinden oluşturulan Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevine atandı.

Bilgi İşlem, İdari İşler ve Satınalma bölümlerinden oluşturulan Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevi ile TEKMER (Teknoloji Geliştirme Merkezi) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte olan Özdemir, Evli ve 2 çocuk babasıdır.


m.ozdemir@tuzla.bel.tr