İnsan Kaynakları ve Eğitim Md.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Ahmet Korkmaz

 

Ahmet KORKMAZ
1979 yılında İstanbul’un Silivri ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Silivri’de tamamlayan Ahmet KORKMAZ, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Önlisans) programının ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi (Lisans) bölümünden dereceyle mezun oldu. Ahmet KORKMAZ, yüksek lisansını Gebze Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Sosyal Hizmet Bağlamında Hizmet Yeniliği Kavramı: Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Örneği” isimli çalışmasıyla tamamladı. 
Ahmet KORKMAZ, lise öğrencisi iken başladığı iş hayatında yerel radyo-tv ve gazetelerde muhabir, editör, sorumlu yazı işleri müdürü, genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibi gibi çeşitli görevlerde bulundu. 
Ulusal basın tecrübesinin ardından 2004-2009 yılları arasında Silivri Belediyesi’nde Basın Danışmanı, 2010-2012 yılları arasında AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı’nda Basın Danışmanı olarak görev yapan Ahmet KORKMAZ, 2012 yılından itibaren Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı. Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde 2014-2019 yılları arasında Basın Yayın Sorumlusu, Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nde 2019-2022 yılları arasında İnsan Kaynakları Şefi olarak görev yapan Ahmet KORKMAZ, 2 Eylül 2022 tarihi itibariyle Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır. 
Ahmet KORKMAZ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ahmet KORKMAZ 1979 yılında İstanbul’un Silivri ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Silivri’de tamamlayan Ahmet KORKMAZ, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Önlisans) programının ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi (Lisans) bölümünden dereceyle mezun oldu. Ahmet KORKMAZ, yüksek lisansını Gebze Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Sosyal Hizmet Bağlamında Hizmet Yeniliği Kavramı: Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Örneği” isimli çalışmasıyla tamamladı. Ahmet KORKMAZ, lise öğrencisi iken başladığı iş hayatında yerel radyo-tv ve gazetelerde muhabir, editör, sorumlu yazı işleri müdürü, genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibi gibi çeşitli görevlerde bulundu. Ulusal basın tecrübesinin ardından 2004-2009 yılları arasında Silivri Belediyesi’nde Basın Danışmanı, 2010-2012 yılları arasında AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı’nda Basın Danışmanı olarak görev yapan Ahmet KORKMAZ, 2012 yılından itibaren Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı. Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde 2014-2019 yılları arasında Basın Yayın Sorumlusu, Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nde 2019-2022 yılları arasında İnsan Kaynakları Şefi olarak görev yapan Ahmet KORKMAZ, 2 Eylül 2022 tarihi itibariyle Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır. Ahmet KORKMAZ, evli ve 2 çocuk babasıdır.


a.korkmaz@tuzla.bel.tr