Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni Ziyaret Etti

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek eğitimciler, anne ve çocuk kursiyerler ile görüştü.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Derya Bacacı ve Tuzla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Selami Gülırmak ile birlikte Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin Yayla Mahallesi şubesini ziyaret etti. Dr. Fatma Yazıcı ve beraberindekiler, kursiyer anneler ve kursiyer çocukların eğitim sınıflarını tek tek gezerek onlarla görüştü. Geçtiğimiz hafta yeni eğitim-öğretim yılına başlayan merkezdeki kurslar, etkinlikler ve faaliyetler hakkında eğitimcilerden bilgi alan Dr. Fatma Yazıcı, “Anneler ve çocuklarını aile ortamı sıcaklığındaki eğitim birimlerimizde ve kurslarımızda geleceğe hazırlıyoruz. Türkiye’de ilk kez Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı beyin başlattığı bu eğitim modelinin hem anneler hem de çocukları için çok faydalı olduğunu görüyoruz. Bugün kursiyerlerimizi ziyaret ederek samimi bir ortamda görüşme fırsatı bulduk” şeklinde konuştu.
Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi kursiyer anneleri, kendilerini ziyaret eden Dr. Fatma Yazıcı’ya teşekkür etti. Anneler, Dr. Fatma Yazıcı ile görüşmelerinde “Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nde çocuklarımızla birlikte çok faydalı eğitimler alıyoruz, etkinliklere ve faaliyetlere katılıyoruz. Çocuklarımızla aynı binada eğitim alınca gözümüz arkada kalmıyor. Çocuklarımız da bu kurslara çok istekli bir şekilde katılıyor. Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya ve size teşekkür ederiz” dedi.Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni Ziyaret Etti

HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER