Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, 3. Tuzla Kitap Fuarı’nda ‘Oynuyorum, Eğleniyorum’ Etkinliği Düzenledi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Türkiye’ye örnek eğitim modeli olarak hizmete kazandırdığı Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, kursiyerlerine eğitici, öğretici ve eğlenceli organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.
Tuzla Belediyesi 3. Tuzla Kitap Fuarı Sahnesi’nde gerçekleşen ‘Oynuyorum, Eğleniyorum’ adlı etkinlikte minik kursiyerler ritim çubukları ile eğlenceli bir müzik gösterisi sahneledi. Minik kursiyerler tarafından hazırlanan, anne ile çocuk arasındaki bağı ve sevgiyi anlatan drama misafirler tarafından ilgiyle izlendi. Etkinlikte annelerden “Çocuğumu nasıl görüyorum?”, minik kursiyerlerden ise “Annemi nasıl görüyorum?” sorusunu resmetmeleri istendi. Yaptıkları resimleri birbirlerine gösteren anne ve çocuklar arasında duygusal anlar yaşandı. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi kursiyer anne ve çocukları ile fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte çocuklara sürpriz hediyeler verildi.
Kursiyerler, etkinliğin ardından 3. Tuzla Kitap Fuarı’nda stantları gezdi, imza ve söyleşi günlerine de katıldı.Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, 3. Tuzla Kitap Fuarı’nda ‘Oynuyorum, Eğleniyorum’ Etkinliği Düzenledi

HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER HABERE BENZER DİĞER İÇERİKLER